KZPR Hradiště 18.06

Po osmi letech od poslední pořádané akce a šestnáct let od prvních ZPR pořádané u nás, se můj manžel opět rozhodl vzít na svá bedra veškerou zodpovědnost a stát se opět pořadatelem loveckých zkoušek.

Zkoušky byli jednodenní, celkem na nich bylo přihlášeno 18 pejsků. Dostavilo se 17 z toho zkoušky dokončilo 14 psů.

Především bych chtěla všem, kteří se zúčastnili moc poděkovat. Myslím, že týdny připravovaní se zúročilo a sobotu jsme si velmi užili. Hodnotím to i z pohledu, že i když jsme vyhlašovali výsledky v půl 11 večer, stále jste si všichni měli co říct, jist a pít. Gratuluji všem, kteří zkoušky došli v jakékoliv ceně, bylo na co koukat. Děkuji za krásné kokardy Kreativní dílna – natata, za hrnečky přes které jste si losovali pořadí Tereze Dyedekové, trika na památku od Dobrytextil.cz, krásné plakety a sponzoring od Markéty Mynaříkové, krásné tři kapsičky na PP od Haliflat ZVlčíchluk. Jako hlavní sponzor byl pivovar Chodovar, kterému moc děkujeme!

A poděkování patří i veškerému personálu, bez lidí kteří to chtějí dělat by to nešlo. Ať už to byli přátelé, rodina, známý, rozhodčí, členové našeho MS. Všichni jsme se na to těšili a užili jsme si to v klidu a pohodě. Děkuji speciálně Václavovi Lomovi, jeho kuchyň byla bezvadná a doufám, že ne naposledy.

Ze soboty jsem si odnesla velmi příjemný pocit, po 8 letech jsme pořádali opět zkoušky a nezapomněli jsme to. Myslím že hodně lidí se na to těšilo a doufám, že jsme nezklamali.

Fotografie pan Karel Boháč: https://big66.rajce.idnes.cz/KZPR_-_Hradiste_18.6.2022./
Fografie paní Jana Jílková: https://goldenci.rajce.idnes.cz/KZPR_Hradiste18.6.2022/
Fotografie paní Ivany Korelusové: https://vomrankwald.rajce.idnes.cz/KZPR_18.6.2022_Hradiste/
A něco málo od nás – https://portieskennel.rajce.idnes.cz/KZPR_Hradiste/

Přejít nahoru