Štěňata

PLÁNOVANÉ VRHY 2024

Štěňátka vyrůstají s námi v bytě, kde jsou od porodu až do předání novým majitelům se stálým kontaktem s celou naší rodinou. Ve věku 8 týdnů, kdy jsou připraveni k odjezdu do nových rodin, znají všechny ruchy domova, začátky venčení, znají různé předměty, hračky, travičku, auto apod. Přes den jsou zvyklá přebývat na zahradě, když jsou větší tak i na procházkách po revíru, pokud počasí dovolí. Budou několikrát odčervená, očkovaná (dle zápisu v očkovacím průkazu) + dostanete sebou granulky a spoustu rad do začátku s nastávajícím novým členem rodiny. Pokud budete chtít s něčím poradit či pomoc, neváhejte nás kontaktovat s jakoukoli informací. Nemůžeme nikoho nutit, aby nám psal půl rok co půl rok e-mail jak se pejsek má, ale máme velkou radost když se nám ozvete či po telefonické domluvě přijedete podívat. Koupi štěněte od nás se nezavazujete tím, že musíte chodit na zkoušky či výstavy (ale z obojího máme radost). Chtěli bychom především, aby štěně od nás a Váš budoucí pes, měl 100% možnou péči a lásku od Vás! 

První polovina roku 2024

Vrh BEDLINGTON TERIÉRŮ – vrh P
Po čtyřech letech plánujeme vrh Bedlingtonských teriérů po naší Popy (O‘ PRINCESS NEFERTITI JA-STA CZECH). Zájemci o tento vrh mohou psát na email jastaczech@centrum.cz. Otce štěňat zveřejníme brzy. 

Druhá polovina roku 2024

Vrh Barbetů – vrh F
Na druhou polovinu roku 2024 plánujeme vrh Barbetů. První vrh naší Biju (CREED LOVE IN BLACK JA-STA CZECH). Bude se jednat o zahraniční krytí. Zájemci mohou psát na email jastaczech@centrum.cz. Otce brzy zveřejníme. 

Přejít nahoru