CACIB Erfurt & KV Náměšť na Hané

První víkend v květnu jsme si s Nené vyrazili na výstavu do Německa. I přes malé komplikace díky zpřísnění účasti na německých výstavách jsme si celou akci moc užili. Nené získala další CACIB na vytouženého Interšampiona a je čekatelka šampionátu krásy další země. 

Armany Code Cashmire Ja-Sta Czech – 2x získala Výbornou 1, CAC, CACIB a BEST OF SEX

Aby jsme se nenudili další víkend byl o trochu náročnější. Posuzovali jsme s manželem Podbrdský pohár na Rokycansku, ale naši Barbetku Biju poslali s Ivou reprezentovat barbety na Klubovou výstavu KCHLS do Náměště na Hané. 

Biju si vedla excelentně. Byla na své první výstavě, defacto se skoro cizím člověkem. Ivu zná jen z návštěv. Celou situaci zvládala jako profík. Cestování celých 750 km prospala, na výstavě všechny vítala, všechny chtěla pusinkovat, ve výstavní kleci zodpovědně spala a čekala. Máme z ní radost. O to víc přišlo pohlazení na duši, když byla vybrána jako třetí nejkrásnější štěně výstavy. Naší CHS reprezentovali i bráška Biju – Bertík a polo sestra Babú. Bertík se také zúčastnil MVP v Litoměřicích kde získal opět VN1 – je to velmi hodné a šikovné štěňátko. Všem moc gratulujeme. 

Creed Santal Ja-Sta Czech – 2x VN1 
Creed Love in Black Ja-Sta Czech – VN1, BEST IN SHOW BABY 3.
Babú Ja- Sta Czech – Výborná 1, Klubový vítěz, BEST OF BREED

Přejít nahoru