Budeme mít štěňátka

Když jsem v minulém příspěvku psala, že posledních 14 dnů bylo náročných, vůbec jsem nelhala. Do všech plánů nám hodila vidle naše Mercy. Začala hárat o měsíc dříve a v tu nejlepší dobu. Jezdili jsme na progesteron častěji než obvykle a modlili se aby to nevyšlo na světovku. A ono to vyšlo. Po krásném prodlouženém víkendu v Nitře začali nervy a boj o čas. Nakonec jsem ale myšlenku stihnout vše musela opustit, a tak ráno v pátek museli holky Ivča s Ivankou odjet s mými barbety na světovku sami a já s Mercynkou vyrazila ten samý den dopoledne na dlouhou cestu do Lucemburska.

A zadařilo se. Mercynky třetí a tímto i poslední vrh bude opět s Gismem (Gismo de Coline de Violletes). Jelikož vrh „A“ se velmi povedl, rozhodli jsme se toto spojení opakovat. Držte palce ať se vše zadaří a začátkem prosince můžeme přivítat vrh „C“ našich barbetů. Moc děkuji Robert Dederichs a jeho ženě Danielle za vše.

Než se narodí vrh Barbetů, začákem listopadu očekáváme vrh Labradorů ze spojení Jaka a Zafiry. Myšlenku mít labradoří vrh krásně na léto se zelenou travičkou nám Zafirka také přeplánovala a začala hárat mnohem později než měla. Ale už se jí pěkně začíná kulatit bříško. 🙂

Přejít nahoru